Najpopularniejsze

  • 22 lutego 2023
  • 4 marca 2023
  • wyświetleń: 10632

[WIDEO] Stachursky jako lider boysbandu w nowej reklamie sosów

Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej sosów kulinarnych Łowicz, produkowanych przez wadowicki Maspex. W nowym internetowym spocie akcji pod hasłem "Więcej warzyw" wystąpił Stachursky, jako lider boysbandu.

Stachursky jako lider boysbandu w nowej reklamie sosów
Stachursky jako lider boysbandu w nowej reklamie sosów · fot. Materiały prasowe


Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, kampania pod hasłem "Więcej warzyw" jest oparta na przeróbce popowego hitu z lat 90. "Everybody" wykonywanego przez boysband Backstreet Boys. W spocie pokazano sosy Łowicz od zbioru i transportu warzyw, z których są produkowane, przez zakupy w sklepie po przyrządzanie i jedzenie dań z ich użyciem. Podkreślono, że jeden słoik sosu powstaje z prawie kilograma warzyw.

- Obecna odsłona obejmuje też dłuższy spot internetowy, w którym wykonawca dance’owy Stachursky jako lider boysbandu śpiewa i tańczy do przeróbki "Everybody". Zmieniony tekst opowiada o różnych wariantach sosów Łowicz i potrawach, które można z nich przygotować - wyjaśnia branżowy portal.

Spot przypomina teledysk boysbandów sprzed ponad dwóch dekad. Eksponowane są sosy Łowicz (Stachursky wyskakuje ze słoika, bohaterowie tańczą na zakrętce i w kuchni) i warzywa (twarz bohatera jako pomidor).

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.