Najpopularniejsze

  • 1 marca 2023
  • wyświetleń: 5583

[FOTO] Czechowicka bibliotekarka z nagrodą za całokształt pracy

Na wtorkowej Sesji Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Kasia Wituś z Miejskiej Biblioteki Publicznej odebrała medal, "W dowód uznania", za całokształt pracy bibliotekarskiej.

Wręczenie medalu Kasi Wituś - 28.02.2023 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Medal przyznany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich czechowicka bibliotekarka odebrała z rąk burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta oraz przewodniczącego Rady Damiana Żelaznego i wiceprzewodniczącego Bartłomieja Fajfera.

Medal "W dowód uznania" został ustanowiony 15 czerwca 1997 roku, przez Krajowy Zjazd Delegatów SBP i zaprojektowany przez artystę plastyka, Zbigniewa Jarockiego. Nadaje się go osobom oraz instytucjom i organizacjom za dokonania i zasługi istotne dla rozwoju polskiego bibliotekarstwa, czytelnictwa oraz informacji naukowej, na które składają się działania organizacyjne, modernizacyjne, dydaktyczne, badawcze, wydawnicze i popularyzatorskie zarówno w skali krajowej jak i lokalnej.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.