czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 11 marca 2023
  • 18 marca 2023
  • wyświetleń: 12993

Mieszkanki Goczałkowic i Ligoty zostaną Miss Śląska i Miss Internetu?

Za nami:

Znamy 20 kandydatek do tytułu Miss Śląska. To regionalny etap konkursu Miss Polski 2023. Finalistki zostały wybrane podczas castingów. Wśród nich jest Angelika Pytlik z Ligoty oraz Mirella z Goczałkowic-Zdroju! Piękne 21-latki znalazły się w TOP 10 konkursu Miss Śląska Internetu! Trwa druga tura głosowania sms-owego. Nagrodą dla laureatki wyróżnienia będzie przepustka do ćwierćfinału Miss Polski 2023!

Reklama

Finalistki Miss Śląska 2023 · fot. materiały prasowe


Konkurs Miss Śląska to regionalny etap konkursu Miss Polski. Następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zapraszane panie biorą udział w ćwierćfinale, a później w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej podczas finałowej gali konkursu Miss Polski, która od wielu lat organizowana jest w telewizji Polsat.

Trwa również plebiscyt, w który wybieramy Miss Internetu! Od 10 marca od godz. 10.00 do 17 marca do godz. 20.00 trwała pierwsza tura głosowania sms-owego. Wzięło w niej udział 20 wyłonionych przez jury finalistek - wśród nich była goczałkowiczanka oraz mieszkanka Ligoty, które znalazły się w ścisłym gronie 10 finalistek (TOP 10) wybranych przez publiczność w pierwszej turze!

Angelika Pytlik, Ligota, 21 lat
Angelika Pytlik, Ligota, 21 lat · fot. materiały prasowe


Finałowa tura plebiscytu rozpoczęła się 18 marca o godz. 10.00 i trwa do 24 marca do godz. 20.00. Nagrodą dla laureatki, która zgromadzi największą liczbę punktów z głosowania sms-owego będzie diadem, tytuł, pamiątkowa szarfa oraz przepustka do ćwierćfinału Miss Polski 2023!

Trzymamy kciuki za Angelikę i Mirellę! Informacje o tym, jak na nie głosować, znajdziecie tutaj:Angelika Pytlik


mirella ciach


Wraz z rozpoczęciem drugiej tury plebiscytu liczniki SMS zostały wyzerowane.

Galę finałową konkursu Miss Śląska zaplanowano na 25 marca w tyskim Teatrze Belfegor. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00. Na widzów czeka 7 konkursowych prezentacji kandydatek w następujących kreacjach: sukniach wieczorowych, strojach casual, strojach sportowych, strojach kąpielowych, sukniach ślubnych, strojach mody miejskiej, indywidualnych projektach lokalnych projektantów. Prezentacje będą przeplatane występami artystycznymi oraz atrakcjami dla publiczności.

Organizatorzy ogólnopolskiego etapu konkursu są licencjobiorcami wielu międzynarodowych wyborów, dzięki czemu finalistki mają możliwość walczyć o tytuły podczas takich konkursów jak: Miss International, Miss Grand International, Miss Globe, Miss Exclusive of the World, Miss Tourism International.

Mirella Ciach
Mirella Ciach, Goczałkowice-Zdrój, 21 lat · fot. materiały prasowe


Wybory Miss Śląska to wydarzenie, które tworzą profesjonaliści ze świata mody, tańca, stylizacji, teatru, marketingu oraz organizacji imprez.

Organizatorzy konkursu Miss Śląska:

  • Agencja Promocyjno-Reklamowa NOL-TYCHY - organizator powyższych projektów to prężnie rozwijająca się firma reklamowa zajmująca się między innymi organizacją imprez, zawsze otwarta na potrzeby i wymagania stawiane przez branżę rozrywkową.
  • DIVINITA Sp. z o.o. - organizator powyższych projektów to firma zajmująca się organizacją imprez oraz obsługą techniczną wydarzenia, zapewniająca świetlne i dźwiękowe show. Jest również wydawcą "Ty i okolice" oraz właścicielem Radia Granda.

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.