Najpopularniejsze

  • 5 listopada 2023
  • wyświetleń: 4539

[FOTO] Mają pracownię pod chmurką. To przestrzeń do nauki i zabawy

Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 2 w Czechowicach-Dziedzicach zyskał pracownię pod chmurką. To realizacja projektu dofinansowanego z Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Pracownia pod chmurką w Zespole Szkolno-Przedszkolnym numer 2 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach


Pracownia pod chmurką służy zarówno najmłodszym dzieciom z Przedszkola Publicznego nr 4a, jak i uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego. Kwota dofinansowania wyniosła 69 910,50 zł, a wkład własny - 19 078,78 zł.

- Jesteśmy szczęśliwi, że stworzyliśmy przestrzeń do nauki i zabawy podnosząc równocześnie świadomość ekologiczną dzieci i młodzieży. Zasadziliśmy 705 roślin, zakupiliśmy urządzenia edukacyjne, naukowe place zabaw i nie tylko, oraz odświeżyliśmy posiadane urządzenia. Stworzyliśmy miejsce do nauki poprzez zabawę i przeżywanie - podsumowuje prace Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.