Najpopularniejsze

  • 30 listopada 2023
  • 10 grudnia 2023
  • wyświetleń: 12080

[FOTO] Można się już ślizgać na miejskim lodowisku! Znamy cennik biletów

Miejska ślizgawka została otwarta w sobotę, 2 grudnia o godzinie 9.00. MOSiR podał cennik biletów wstępu na obiekt.

Lodowisko MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach już otwarte - 2.12.2023 · fot. mp / czecho.pl


Na obiekcie będzie funkcjonowała wypożyczalnia, w której będzie można wypożyczyć łyżwy oraz kaski. Dodatkowo będzie możliwość naostrzenia łyżew.

Lodowisko będzie funkcjonowało codziennie w godzinach od 09.00 do 20.00. Obowiązkowa przerwa techniczna będzie w godzinach 14.00-15.00. W przypadku złych warunków atmosferycznych, np. intensywnych opadów śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej, celem czyszczenia lodowiska. Co ważne, użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

MOSiR przypomina o komputerowym systemie obsługi klienta, który obowiązuje na lodowisku. Dzięki niemu na wejściu otrzymujemy opaskę z kodem kreskowym. Naliczanie czasu rozpocznie się po przebraniu i przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej na obiekt. Klienci płacić będą za skorzystanie z lodowiska przy wyjściu z miejskiej ślizgawki. Jedno wejście obejmuje 60 minut w ramach którego czas przeznaczony jest na jazdę oraz przebranie po zejściu z lodowiska.Po przekroczeniu czasu system będzie naliczał dopłatę minutową zgodnie z cennikiem. Będzie również istniała możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus 15 minut na przebranie. System ciągłej obsługi klienta pozwala na to, aby każdy mógł dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie. Kolejnymi udogodnieniami są wspólny karnet na basen i lodowisko oraz możliwość płatności kartą.

W środę 6 grudnia w godzinach od 16.00 do 17.30 MOSiR zaprasza na spotkanie mikołajkowe wypełnione atrakcjami dla najmłodszych. Ponadto podczas ferii zimowych zaplanowano uruchomienie szkółki łyżwiarskiej dla dzieci.

Cennik biletów wstępu na sztuczne lodowisko MOSiR w sezonie zimowym 2023/2024 publikujemy poniżej.

Cennik biletów wstępu na sztuczne lodowisko MOSiR w sezonie zimowym 2023/2024
Cennik biletów wstępu na sztuczne lodowisko MOSiR w sezonie zimowym 2023/2024 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.