Najpopularniejsze

  • 11 stycznia 2024
  • 13 stycznia 2024
  • wyświetleń: 5360

Ciekawa oferta na ferie. Ruszają zapisy na akcję "Zima w mieście z MOSiR-em 2024"

Za nami:

W poniedziałek 15 stycznia ruszają zapisy na zajęcia organizowane w ramach akcji "Zima w mieście z MOSiR-em 2024".To oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach na ferie, które w województwie śląskim będą trwać od 29 stycznia do 11 lutego.

"Aktywne ferie" z MOSiRem 2023
"Aktywne ferie" z MOSiRem 2023 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice; UM Czechowice-Dziedzic


Jak co roku na ferie MOSiR przygotował szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy proponują zajęcia różnego typu pod hasłami: "Nowoczesna biblioteka", "Mini turniej gier planszowych", "Uniwersytet Rozwoju", "Nocny maraton bajkowy oraz piżama PARTY", "Funzeum + Kolejkowo" i wiele innych.

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 7. do 12. roku życia. Zajęcia prowadzone będą przez dwa tygodnie w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 8.30 do 14.30. Wyjątkiem będą wycieczki - godziny zbiórek oraz odbiorów dzieci dostępne są w harmonogramie, który jest opublikowany TUTAJ.

Koszt uczestnictwa za każde zajęcia to 50 zł, płatne jednorazowo gotówką w dniu zapisów. Wyjątek stanowi "Planetarium Chorzów" oraz "Wycieczka do Centrum Nauki i Rozrywki Funzeum + Kolejkowo", gdzie koszt wynosi 70 zł.

We wtorkowym i czwartkowym turnieju dla wszystkich drużyn udział jest BEZPŁATNY. Aby wziąć udział w zawodach należy zebrać oraz zgłosić drużynę minimum 4 osób. Zapisy drużyn odbędą w dniu zawodów od 9.00 do 9.30.

Dodatkowo zorganizowany będzie wyjazd na narty "Biały Krzyż". Wyjazd przewidziany jest tylko dla dzieci umiejących jeździć na nartach (nie będzie nauki od podstaw). Koszt to 50 zł (+karnet we własnym zakresie + 100 zł). Podczas zajęć zapewniony będzie instruktor.

W drugim tygodniu ferii ruszy również nauka jazdy na łyżwach dla dzieci, a na ich zakończenie odbędą się zawody w jeździe szybkiej na lodzie. Udział w zawodach będzie bezpłatny, zapisy odbędą się w dniu zawodów (10.00-10.45)


W razie rezygnacji z zajęć wpłata nie podlega zwrotowi. MOSiR nie przyjmuje zapisów telefonicznych oraz nie rezerwuje miejsc. Organizator zapewnia: aktywny wypoczynek, opiekę wykwalifikowanej kadry i opiekunów oraz ubezpieczenie NNW.

Zapisy będą się odbywać na Stadionie MOSiR (ul. Legionów 145), w Dziale Organizacji Imprez w:
  • poniedziałki od 7.30 do 18.00,
  • pozostałe dni tygodnia - od 7.30 do 15.00.


Więcej szczegółów, a także dokumenty potrzebne do zapisów, można znaleźć TUTAJ. Na zamieszczonym poniżej plakacie przedstawiamy "rozkład jazdy" na poszczególne dni z ich atrakcjami.

Ciekawa oferta na ferie. Ruszają zapisy na akcję "Zima w mieście z MOSiR-em 2024"
Ciekawa oferta na ferie. Ruszają zapisy na akcję "Zima w mieście z MOSiR-em 2024" · fot. MOSi Czechowice-Dziedzice


mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.