Najpopularniejsze

  • 2 lutego 2024
  • 25 marca 2024
  • wyświetleń: 33612

[FOTO] Czechowicki salon Empik już otwarty. Obiekt ma ponad 200 metrów kwadratowych

W piątek 22 marca w CH Stara Kablownia został otwarty nowy salon sieci Empik. Obiekt ma ponad 200 metrów kwadratowych.

Nowy salon sieci Empik w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Biuro prasowe sieci Empik


Jak informuje biuro prasowe sieci Empik, "na półkach sklepu o powierzchni ponad 200 m2 można znaleźć szeroki wybór produktów kulturalnych, lifestylowych i rozrywkowych - w tym nowości książkowe i muzyczne bestsellery, TOPowe planszówki, artykuły papiernicze i kreatywne oraz gadżety z unikalnych kolekcji własnych Empiku".

- W nowym Empiku można korzystać z licznych udogodnień łączących komfort zakupów online/mobile oraz stacjonarnych. Co to w praktyce oznacza? Chociażby możliwość rezerwacji produktów w aplikacji Empik i odbioru w salonie już po 2 godzinach oraz odbioru zamówień złożonych online, także w opcji ekodostawy - bez żadnych dodatkowych opakowań i wypełniaczy - dodaje biuro prasowe sieci Empik.

Otwarcie czechowickiego salonu Empik w CH stara Kablownia - 22.03.2024 · fot. Facebook / CH Stara Kablownia


Czechowicki Empik będzie otwarty od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00.

Przypomnijmy, Empik powstał w miejscu, które do tej pory zajmowały salony 4F oraz Styl Studio Vena. Drugi z nich przeniósł się na ulicę Kolejową.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.