Najpopularniejsze

  • 12 marca 2024
  • 17 marca 2024
  • wyświetleń: 9138

7R kończy w Czechowicach-Dziedzicach budowę kolejnej hali. Ma 22 000 metrów kwadratowych

Spółka 7R kończy realizację parku magazynowo - logistycznego Beskid III w Czechowicach-Dziedzicach. Obiekt ma powierzchnię 22 000 m2.

7R kończy w Czechowicach-Dziedzicach budowę kolejnej hali. Ma 22 000 metrów kwadratowych
7R kończy w Czechowicach-Dziedzicach budowę kolejnej hali. Ma 22 000 metrów kwadratowych · fot. Materiały prasowe


- 7R Park Beskid III znajduje się przy trasie S-1 łączącej Śląsk z południem kraju, zaledwie 40 km od granicy z Czechami w Cieszynie i niecałe 60 km od granicy ze Słowacją w Korbielowie. Położenie otwiera możliwości dla transportu towarów do Europy Środkowej, a także na północ Polski, w tym do pobliskich miast Śląska - zauważa spółka 7R.

Park oferuje 21 000 m2 powierzchni magazynowej oraz 1 000 m2 powierzchni biurowej, z kolei wysokość składowania to 10,6 m - obejmuje obszar około 8 200 m2. Ponadto obiekt został wyposażony w stację do ładowania wózków na 20 stanowisk oraz optymalny układ doków. 7R Park Beskid III zostanie oddany do użytku w czerwcu 2024 roku. Uzupełni sieć magazynów 7R w regionie Beskidu Śląskiego.

- Jest to nasz kolejny obiekt w tym regionie, co wskazuje na duże zainteresowanie magazynami położonymi blisko południowej granicy kraju. Wiemy, że dla najemców ważne jest, aby parki były też przyjaznym miejscem dla pracowników. Jednym z czynników, które na to wpływają jest łatwość dojazdu. 7R Park Beskid III znajduje się w pobliżu węzła Bielsko-Biała Komorowice, z którego łatwo dotrzeć do każdej części miasta. Pracownicy z okolicznych miejscowości mogą tu dotrzeć także koleją - powiedziała Joanna Ociepka - Wojciechowska, Leasing Director w 7R.

Jak podała spółka 7R, park wyposażony został w szereg rozwiązań, które zapewnią mu certyfikację BREEAM na poziomie Very Good.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.