Najpopularniejsze

  • 25 marca 2024
  • 27 marca 2024
  • wyświetleń: 9795

Zdarzenie drogowe w Ligocie. Brał w nim udział zastępca burmistrza Czechowic-Dziedzic

W piątek 22 marca około godziny 8.00 na skrzyżowaniu ulic Gwieździstej i Przedszkolnej doszło do zdarzenia drogowego. Wziął w nim udział zastępca burmistrza Czechowic-Dziedzic Maciej Kołoczek. Okoliczności nie są jasne, dlatego też sprawę rozstrzygnie sąd.

policja, radiowóz, kmp, kogut
Zdarzenie drogowe w Ligocie. Brał w nim udział zastępca burmistrza Czechowic-Dziedzic - zdj. ilustracyjne · fot. KMP Bielsko-Biała


W zdarzeniu wzięła udział kierująca rowerem 77-letnia kobieta oraz 45-letni kierowca Renault Megane, którym okazał się zastępca burmistrza Czechowic-Dziedzic Maciej Kołoczek.

Jak przekazał portalowi czecho.pl st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, kobieta doznała urazu głowy i została przewieziona do szpitala.

- Sytuacja nie jest jednoznaczna. Pomiędzy pojazdami nie doszło do kontaktu, dlatego nie mówimy tutaj o potrąceniu. Brane są pod uwagę dwie wersje zdarzenia podane przez jego uczestników i obydwie są prawdopodobne. Wyjaśnienie okoliczności utrudnia charakterystyka miejsca. Sprawę rozstrzygnie sąd - dodał przedstawiciel policjantów z Bielska-Białej.

W szpitalu seniorka została opatrzona. Nie było konieczności jej dalszej hospitalizacji, dlatego powróciła do domu.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.