Najpopularniejsze

 • 25 marca 2024
 • wyświetleń: 268

BOOM na zarabianie na Instagramie z naffy

Materiał partnera:

Zastanawiałeś się kiedyś, jak zarabiać na Instagramie bez wkładu własnego, a do tego bez potrzeby zakładania skomplikowanych sklepów internetowych. Polski start-up znalazł na to sposób i podbił serca twórców cyfrowych sprzedających usługi i produkty online. Dowiedz się więcej o tej platformie.

jak zarabiac na instagramie z naffy


Skąd rosnąca popularność zarabiania na Instagramie?Słyszałeś o ekonomii twórców? Jeśli nie, to koniecznie odrób zadanie domowe i dowiedz się, czym jest najszybciej rozwijający się rynek na świecie! Do 2027 roku jego wartość ma wynieść aż 480 miliardów dolarów.

Ekonomia twórców wzrosła, jednak w jaki sposób przyczyniło się to do tak dużych zmian gospodarczych? Specjaliści twierdzą, że kluczową cechą, która miała na to wpływ przez ostatnie 5 lat, jest fakt, że marki skupiają się obecnie na sile twórców cyfrowych w wywieraniu wpływu na potencjalną grupę odbiorców. Zatem wszystko wskazuje na to, że BOOM rozpoczęło się od influencerów, jednak w tej chwili na topie są twórcy cyfrowi (content creators), którzy dzięki swojej autentyczności i budowaniu zaangażowania wśród obserwujących rozwijają swoje biznesy online.

Jednak, jak do tego doszło? Ogromny impuls dla rynku twórców cyfrowych nastąpił na początku pandemii Covid-19, kiedy wiele osób utknęło w domach lub potrzebowało większych dochodów z powodu cięć budżetowych i zwolnień. Ludzie otwierali konta na platformach takich jak Instagram i TikTok, aby znaleźć sobie zajęcia dla zabicie czasu lub uzyskać dodatkowy dochód po zwolnieniach z pracy.

W tym samym okresie powstała platforma do zarabiania online naffy, której twórcy postanowili zaangażować się w nowych projekt, który miał za zadanie pomóc w szybkiej sprzedaży usług i produktów cyfrowych online.

"Wszystko zaczęło się od wybuchu pandemii i braku możliwości prowadzenia spotkań na żywo. Znajomy psychoterapeuta nie mógł przyjmować pacjentów ze względu na obostrzenia Covid-19. Jednak nadal musiał kontynuować terapie online, które były dla niego problematyczne pod względem organizacji i weryfikacji płatności. To był impuls, który zadecydował o powstaniu naffy z wbudowanym wideo komunikatorem, metodami szybkich płatności oraz integracją z kalendarzem Google. Szybko okazało się, że specjaliści korzystający z naffy zaczęli potrzebować kolejnych funkcji sprzedażowych takich jak ebooki, płatne webinary czy mastermindy. Od tego momentu zaczęliśmy tworzyć dedykowaną platformę do zarabiania online". - powiedział CEO naffy Jakub Bischof.

Jak zarabiać na Instagramie za pomocą naffy?Miliony użytkowników Instagrama każdego dnia przegląda konta twórców cyfrowych i poszukuje produktów oraz usług do zakupu online. Platforma naffy pozwala na zmienianie obserwatorów w płacących klientów, dzięki usprawnionemu procesowi sprzedażowemu i najkrótszemu w Polsce formularzowi zakupowemu. Dowiedz się, jak zarabiać na Instagramie. Aby sprzedawać np. na social mediach nie musisz już wydawać kilku tysięcy na postawienie swojego sklepu internetowego od postaw, zatrudniać agencji zajmującej się SEO i znać się na aspektach technologicznych. Od teraz swój własny e-sklep uruchomisz maksymalnie w 10 minut!

Wszystko co musisz zrobić, aby zacząć zarabiać na Instagramie za pomocą naffy to założyć darmowe konto, dodać swój produkt lub usługę, podpiąć płatności i udostępnić link sprzedażowy naffy obserwującym na Instagramie np. w BIO. Platforma jest dostosowana do umieszczania na niej różnego rodzaju produktów cyfrowych:

 • ebooków,
 • konsultacji online,
 • produktów cyfrowych np. wzorów umów, infografik, nagrań wideo itp.
 • płatnych webinarów,
 • autowebinarów,
 • mastermindów,
 • cyfrowych voucherów,
 • lead magnetów.


naffy cały czas rozwija swoją ofertę, ale już w tej chwili jest kompletnym rozwiązaniem zawierającym wszelkie potrzebne narzędzia do zarabiania w Internecie - do tego w 1 miejscu. To najlepsze miejsce do dywersyfikowania swojego biznesu online i rozbudowania oferty dla swoich klientów. Funkcje, z których możesz skorzystać to m.in. wbudowany wideo komunikator, integracja z kalendarzem Google, metodami szybkich płatności, systemami fakturowania, umieszczenie znaku wodnego na ebooku, nagrywanie webinarów i wiele innych. Jak klienci otrzymują zakupione produkty? Wszystko dzięki sprawnemu systemowi, który automatycznie wysyła pliki na podany przez klienta adres e-mail. Jeśli klient dokona rezerwacji i zakupu konsultacji online, otrzyma link z dostępem do rozmowy, który aktywuje się w momencie rozpoczęcia spotkania przez twórcę (właściciela konta).

Jak sprzedawać na Instagramie? Przygotowaliśmy dla Ciebie 11-etapowy proces sprzedaży:

 1. Znajdź odpowiednią niszę,
 2. Załóż konto na Instagramie,
 3. Przygotuj wizerunek i strategię treści,
 4. Zamieszczaj regularne i wartościowe posty/relacje,
 5. Cały czas analizuj swoich obserwujących,
 6. Dostosuj treści do zainteresowań grupy docelowej,
 7. Załóż e-sklep w naffy i dodaj go do swojego BIO na Instagramie,
 8. Twórz posty i rolki zachęcające do zakupów Twoich produktów,
 9. Wykorzystaj lead magnet do zdobycia potencjalnych klientów,
 10. Buduj zaufanie i dziel się jakościową wiedzę np. na darmowym live,
 11. Wykorzystuj narzędzia analityczne Instagrama do ulepszania strategii.


Kto może zarabiać na Instagramie?kto moze zarabiac na instagramie na swojej wiedzy


Social media stały się potężnym źródłem dochodu dla milionów twórców cyfrowych na całym świecie, odzwierciedlając zmianę w sposobie, w jaki ludzie konsumują treści i angażują się w różnorodne branże. Platformy takie jak Instagram, YouTube, LinkedIn czy Facebook oferują nie tylko przestrzeń dla wyrażania siebie, ale stanowią również kluczowe narzędzie do monetyzacji pasji, wiedzy i umiejętności.

Wśród branż, które najczęściej wykorzystują potencjał social mediów do generowania dochodów, znajdują się dietetycy, trenerzy personalni, instruktorzy pilatesu i jogi itp. Ich popularność wynika z rosnącego zainteresowania zdrowym stylem życia i wellness, a media społecznościowe idealnie nadają się do dzielenia się poradami, planami treningowymi oraz motywacyjnymi historiami sukcesu.

Prawnicy, księgowi i doradcy finansowi również znajdują w social mediach potężne narzędzie do budowania swojej marki osobistej, edukowania publiczności na tematy prawne i finansowe oraz zdobywania klientów. Poprzez regularne publikowanie wartościowych treści, mogą oni ugruntować swoją pozycję jako ekspertów w swoich dziedzinach.

Specjaliści od social mediów, marketerzy lub podcasterzy naturalnie bazują na tych platformach, wykorzystując je do demonstracji swoich umiejętności, dzielenia się wiedzą branżową i budowania sieci kontaktów. Media społecznościowe są dla nich zarówno miejscem pracy, jak i narzędziem do jej promocji.

Floryści, eksperci od sprzedaży na platformach takich jak Vinted, specjaliści ogrodowi, podróżnicy, tłumacze oraz korepetytorzy, wszyscy oni mogą wykorzystać social media do pokazania swoich umiejętności, produktów czy usług, a także do budowania zaangażowanej społeczności. Dzięki targetowanym kampaniom i strategicznemu podejściu mogą oni dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Pamiętaj, że najlepiej zarabia się na niszy, ponieważ specjalizacja i skupienie się na konkretnej dziedzinie lub zainteresowaniu umożliwia twórcom budowanie lojalnej i zaangażowanej społeczności. Dlatego możesz zarabiać online na wszystkim! W takich niszach łatwiej jest się wyróżnić i stać się uznawanym ekspertem, co może przyciągnąć bardziej dedykowane i wartościowe dla marek zainteresowanie.

Klienci platformy naffy, która wspiera twórców w monetyzacji ich obecności online, często odnoszą sukces, koncentrując się na swoich specjalistycznych umiejętnościach i pasjach. Oferując unikalne treści, które rezonują z ich publicznością, mogą efektywnie przekuwać swoją wiedzę i pasje w źródło dochodu. W ten sposób social media stają się nie tylko przestrzenią do dzielenia się treściami, ale także potężną platformą dla przedsiębiorczości i innowacji w różnorodnych dziedzinach.

Nasz serwis podaje liczbę bezrobotnych na koniec roku, jednak mamy dla Ciebie inne możliwości zarobku online. W naffy możesz zacząć sprzedawać nawet bez firmy! Teraz już wiesz, jak zarabiać na Instagramie, a do tego poznałeś możliwości platformy naffy, która usprawni Twój proces zakupowy online. To co spróbujesz swoich sił w zarabianiu online na swojej wiedzy?