Najpopularniejsze

  • 26 marca 2024
  • wyświetleń: 258

Leśna potęga z Cieszyna

Materiał partnera:

Polska posiada jedne z największych zasobów leśnych w Europie, co stanowi solidną bazę dla przemysłu drzewnego. Do pracy w lesie niezbędne są odpowiednie maszyny leśne. Jeden z zakładów w naszym regionie produkuje zestawy zrywkowe, frezy leśne i frezy do pni, które odznaczają się wyjątkową solidnością i wytrzymałością.

Frez do pni umożliwia efektywne usuwanie pni i korzeni drzew


Maszyny leśne przyszłościTechnologia wkrada się nawet w zakamarki lasów. W warunkach panujących w polskich lasach tylko najlepsze rozwiązania zasłużą na miano wytrzymałych, a wśród nich przodują maszyny polskiej marki Fao Far. Profesjonalne urządzenia do lasu przeznaczone są dla przedsiębiorstw, które doceniają niezawodność. Konstrukcyjne ulepszenia przekładają się na długie okresy bezawaryjnej pracy. Dodatkową zaletą jest dostępność części serwisowych i ułatwiony kontakt z firmą.

Jakość od 1992 rokuFirma Fao Far nigdy nie stoi w miejscu - co roku wprowadza na rynek nowe modele maszyn leśnych, które odpowiadają na aktualne potrzeby zakładów działających w tym przemyśle. Maszyny można zobaczyć osobiście na licznych targach leśnych. Obecnie, Fao Far jest największym prywatnym producentem maszyn leśnych w Polsce. Firma posiada swój zakład produkcyjny, nowoczesną lakiernię i śrutownię - wszystko to zlokalizowane w Puńcowie, koło malowniczego Cieszyna. Ponadto współpracuje z najlepszymi producentami podzespołów. Firma świadczy również usługi z zakresu napraw, remontów, modernizacji maszyn leśnych, rolniczych i szkółkarskich. Dzięki profesjonalnej obsłudze, dostępności części, szybkości reakcji i odpowiedniemu zatowarowaniu, ciągłość pracy maszyn jest gwarantowana. Firma zapewnia również transport.
Potwierdzeniem silnej pozycji na rynku są nagrody zdobywane podczas targów leśnych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, oraz wciąż powiększające się grono stałych Klientów, również za granicą.

Najbardziej wydajny frez do pni na rynkuFrez do pni Fao Far umożliwia szybkie i efektywne usuwanie pni i korzeni drzew z powierzchni ziemi. Konstrukcja tej maszyny jest masywna i odporna na uszkodzenia, przez co frez może bez problemu pracować nawet na kamieniach. Tego typu maszyna daje także możliwość pasowego rozdrabniania pni drzew i krzewów na plantacjach sadowniczych, w szkółkarstwie, a także usuwania pozostałości pni po plantacjach choinek.

Te profesjonalne urządzenia służą do porządkowania terenu po wycince drzew, więc ich trwałość i wydajność, zwłaszcza w warunkach intensywnej pracy, są bardzo ważne. Maszyna marki Fao Far jest przeznaczona do współpracy z ciągnikami o mocy od 100 do 200 KM.

Frez do pni Fao Far może pracować nawet na kamienistym podłożu


Zestaw zrywkowy porównywany do skandynawskich forwarderówPrzyczepa leśna marki Fao Far w połączeniu z żurawiem leśnym, tworzy zestaw zrywkowy klasy Premium w standardzie rynku europejskim. To, co wyróżnia dźwig leśny produkowany na południu Polski to przede wszystkim bezkompromisowa konstrukcja żurawia. Istotne jest też zastosowanie najlepszych materiałów i innowacyjnych technologii. Żurawie Fao Far wyróżniają się znakomitą sprawnością, ergonomią, wydajnością i żywotnością nieosiągalną dla konkurencyjnych dźwigów. Od strony konstrukcyjnej produkt wysoko pozycjonują takie rozwiązania, jak solidny mechanizm obrotu z rdzeniem o średnicy 190/180 mm i tuleją ślizgową szerokości 120 mm. Struktura w całości wykonana została z wysokowytrzymałych stali drobnoziarnistych Stenx oraz Hardox.

Przyczepa do zrywki od Fao Far sprawnością dorównuje skandynawskim forwarderom, a to dzięki budowie opartej na ramie zintegrowanej.