Najpopularniejsze

  • 28 marca 2024
  • wyświetleń: 1058

Rusza Beskidzka Liga Tenisa. To rozgrywki dla każdego!

Materiał partnera:

Już wkrótce Beskidzki Klub Tenisowy Advantage rusza z kolejną edycją Beskidzkiej Ligi Tenisa. Będzie ona dedykowana wszystkim miłośnikom tenisa!

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Planowany start edycji letniej przewidziany jest na 15 kwietnia. Na rozgrywki nie będzie opłat wpisowych, będą za to promocyjne ceny kortów na mecze ligowe. Liga przeznaczona jest dla graczy na każdym poziomie zaawansowania (5 poziomów). Ponadto prowadzimy rozgrywki skierowane dla kobiet na dwóch poziomach jeśli chodzi o umiejętności.

Zapisy prowadzone są w recepcji kortów pod numerem 792 707 074, Aleksandry Musiał - 601 286 979 lub Wojciecha Wrzoła - 501 307 154.

W zależności od ilości chętnych w poszczególnych grupach dostosujemy ilość rund (min. 8 max. 12). Kolejne rundy ligi losowane co 14-21 dni w zależności od ilości osób w grupie. Kojarzenia par systemem szwajcarskim (parowanie przeciwników o zbliżonej punktacji z rozegranych już rund). Zawodnicy samodzielnie umawiają się ze sobą na rozegranie meczu w pasującym im terminie. Możliwość rezerwacji kortu przez stronę internetową www.twojtenis.pl. Istnieje możliwość zapisania się do dwóch grup singlowych (np. M i A lub A i B itp.).

Na zakończenie ligi odbędzie się turniej MASTERS. Dla zwycięzców przewidziano puchary, wartościowe nagrody oraz players party połączone z miniturniejem towarzyskim!

Do zobaczenia!

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj