Najpopularniejsze

  • 1 kwietnia 2024
  • 3 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 16963

[FOTO] Takich tłumów jeszcze tam nie było! Kolejna akcja zakończyła się sukcesem!

Dostawcy Pomocy po raz kolejny nie zapomnieli o potrzebujących. W Wielką Sobotę przeprowadzili akcję, podczas której rozdali osobom potrzebującym 100 litrów żurku oraz 150 paczek.

Wielkanocna akcja Dostawców Pomocy przy czechowickiej Jadłodzielni - 30.03.2024 · fot. Facebook / Dostawcy Pomocy


W tym roku akcja odbyła się pod czechowicką Jadłodzielnią znajdującą się przy ulicy Barabasza. To tam rozdawano posiłki, ale też zorganizowano... bazarek, dzięki któremu osoby potrzebujące same mogły zbudować swoją paczkę.

- Ilość naszych darczyńców i sponsorów zawsze nas zaskakuje i z roku na rok jest ich coraz więcej, co bardzo nas cieszy. W tej edycji ilość ta przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Warto podkreślić, że tylko dzięki Waszej pomocy możemy nieść tak nieskończone dobro - relacjonują Dostawcy Pomocy na swoim profilu na Facebooku.

Dostawcom Pomocy w akcji pomógł Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, który użyczył termosy, a także OSP Czechowice, gdzie mieścił się magazyn, w którym przechowywano zebrane materiały.

Magazyn Dostawców Pomocy w OSP Czechowice · fot. Facebook / Dostawcy Pomocy


Przeprowadzenie akcji nie byłoby możliwe bez pomocy sponsorów. - W tym roku szczególnie chcemy podziękować naszym sponsorom, a byli to F.U. Kawalerek - Dominik Kawalerek, Studio Urody Ilona, Kawalerek, Restauracja Złota Korona Łukasz Kozak, Restauracja Santana , Cukiernia Asteria , Firma Remontowo-Budowlana Mat-Bud, PSB CYROŃ, M-IMP SP. Z O.O., Safety First Bogusław Pasternak, McDonald’s Czechowice, Bestini Nieruchomości, Speed-Trans Tomasz Francuz, Beauty Factory Łukasz Kłaptocz, Plenerek, Oleje Hydroterm - wyliczają Dostawcy Pomocy.

Ponadto pyszne ciasta upiekły panie Anna Krywult oraz Izabela Dyrda. Ogromne słowa uznania należą się przede wszystkim wolontariuszom - Dagmarze, Karolinie, Davidowi, Sandrze, Natalii, Joannie, Gabrieli, Jurkowi i Marcinowi.

Akcja odbyła się pod honorowym patronatem burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.