Najpopularniejsze

  • 7 kwietnia 2024
  • 13 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 6827

Będzie można oddać elektrooodpady i pomóc uczniom w ogólnopolskim konkursie

Za nami:

W sobotę 13 kwietnia na parkingu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Studencka 2) odbędzie się zbiórka elektroodpadów i baterii. Będzie można oddać je w godzinach od 10.00 do 13.00.

Będzie można oddać elektrooodpady i pomóc uczniom w ogólnopolskim konkursie
Będzie można oddać elektrooodpady i pomóc uczniom w ogólnopolskim konkursie - zdj. ilustracyjne · fot. JK


Zbiórka odbędzie się w ramach ogólnopolskiego konkursu "Dobre rady na elektroodpady - oddaj mnie w dobre ręce", którego organizatorem jest Auraeko.

Grupa z "czwórki", która jest zaangażowana w tegoroczną akcję, nazywa się "Pod napięciem". To Nikola, Natasza, Kamila, Maja i Stanisław, którzy czekają na zużyte lub niepotrzebne sprzęty elektryczne czyli urządzenia, które do działania potrzebują prądu, baterii lub akumulatorów. Baterie i akumulatory też są mile widziane.

Ich misją jest walka o naszą wspaniałą planetę - chcą zachęcić wszystkich do prawidłowego postępowania z elektroodpadami i zwiększyć świadomość w tym zakresie.

Zbiórka elektroodpadów i baterii
fot. JK

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.