Najpopularniejsze

  • 16 kwietnia 2024
  • 6 maja 2024
  • wyświetleń: 1611

Prelekcja podróżnika Bogdana Zwolińskiego: "Dach Persji" Damavend

Za nami:

Klub Sportowo-Turystyczny Diablak zaprasza na prelekcję podróżnika. Tym razem gościem będzie Bogdan Zwoliński.

Podróżnik zabierze Was w fantastyczną podróż, która nic nie kosztuje. Nie będziecie potrzebować żadnej kondycji fizycznej, żadnego wysiłku, nie zajmie Wam to sporo czasu, mniej więcej około 1 godziny. Prelegent to doskonały mówca, podróżnik, przewodnik beskidzki, członek Klubu Wysokogórskiego Katowice, instruktor survivalu i kajakarstwa, kierownik kilkunastu wypraw w góry Afryki i Ameryki Północnej, organizator zimowych i letnich obozów taternickich. Można by jeszcze wiele wymieniać.

Bogusław Zwoliński tym razem zabierze nas na "Dach Persji" Damavend, opowie o gościnnych ludach Iranu, ich kulturze i wielu innych atrakcjach podczas wyprawy na najwyższy szczyt Iranu.

Damavend (wysokość 5671 mnpm) to idealny stożek wulkaniczny, który wznosi się majestatycznie pośród pomniejszych szczytów w paśmie górskim Elbrus, w północno-zachodniej części Wyżyny Irańskiej. Jest też najwyższym wulkanem w całej Azji.

I Wy też możecie w miłej atmosferze spędzić czas, dowiadując się ciekawych rzeczy, poznając sympatycznych ludzi, otwartych na poznanie świata. Prelekcja jest bezpłatna i odbędzie się 6 maja o godz. 19.00 w Karczmie u Richarda w Pszczynie (ul. Parkowa 20b).

Zapraszamy, KST DIABLAK.

źródło: KST Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj