Najpopularniejsze

  • 16 kwietnia 2024
  • 18 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 838

[FOTO] Festiwal zmarnowanych okazji w meczu Rotuza z rezerwami Goczałkowic

Przy pięknej, wręcz letniej, pogodzie w sobotnie południe okręgowa piłka nożna wróciła na boisko do Bronowa. Murawa była dobrze przygotowana do gry w piłkę, tak samo jak i obie drużyny, nastawione wyłącznie na zwycięstwo.

Rotuz Bronów - LKS II Goczałkowice-Zdrój - 13.04.2024 · fot. Rotuz Bronów


Rotuz nie był faworytem tego meczu. Tym bardziej dziwił obraz gry w pierwszej połowie, kiedy Bronowianie na pewnie odstawali poziomem organizacji gry, a śmiało można powiedzieć, że wręcz dyktowali jej tempo.

Rywal jednak nie ustępował niczym w tym spotkaniu, a jedyne, czym przewyższył rywala, to skuteczność i cierpliwość w sytuacjach bramkowych. Akcje gospodarzy często kończyły się w obrębie pola karnego rywali, natomiast ani razu w bramce nie znalazła się piłka.

Goczałkowice natomiast wykorzystały szansę, jaką był szybki kontratak, i tym sposobem udało im się osiągnąć jednobramkowe prowadzenie w pierwszej połowie.

W drugiej części gry Rotuz zmarnował tak wiele sytuacji bramkowych, że nawet najstarsi kibice przestali wierzyć, że piłka wyląduje w bramce rywali. Futbolówka w najlepszym razie mijała o centymetry jeden i drugi słupek przyjezdnych.

Nawet gdy Rotuz grał w dziesiątkę wskutek drugiej żółtej kartki dla Bieńki, nie zabrakło animuszu w akcjach ofensywnych. Jednak w dalszym ciągu brakowało najważniejszego - precyzji i zimnej krwi!

Efekt był taki, że to rezerwy LKS-u podwyższyły prowadzenie w ostatnich minutach meczu, a w Bronowie można było wyczuć w powietrzu sporą złość i spora dawkę niedosytu.

Rotuz Bronów - LKS II Goczałkowice-Zdrój 0:2 (0:1)

Gole:
  • 0:1 Piekar (18’)
  • 0:2 Grygier (89′)


Rotuz: Granatowski - Strzelczyk (85′ Tański), Mencnarowski, Bieńko, Cyroń, Wronka (84′ Rodak), D. Feruga (67′ Pisarek), Świerkot, Dzida (46′ Wieczorek), Adamczyk, B. Feruga

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj