
Najpopularniejsze
- 7 września 2025
- 8 lutego 2026
- wyświetleń: 4825
[FOTO] STAND UP 2026. Piotr Bałtroczyk wystąpił w czechowickim Miejskim Domu Kultury
W sobotę 7 lutego w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach wystąpił Piotr Bałtroczyk. Znany kabareciarz i konferansjer przedstawił swój najnowszy program stand-upowy.
Piotr Bałtroczyk to znany kabareciarz i konferansjer. Swoistą sztukę słowa, pełną humoru i bardzo dobrego gustu opanował w sposób perfekcyjny. To jak postrzega świat wokół siebie jest ciekawie - zabawne, to jak go potem ubiera w słowa jest perfekcyjną żonglerką wyrazów, daleką od banałów czy naciąganych dowcipów.
Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie. Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.
Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.





