czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 5 czerwca 2009
  • wyświetleń: 23705

Znaleziono rzeczy zaginionej Asi?

Przed kilkoma dniami anonimowy rozmówca skontaktował się telefonicznie z oficerem dyżurnym bielskiej Policji, informując o odnalezieniu rzeczy osobistych należących do zaginionej Joanny Surowieckiej. Osobę tę prosimy o ponowny, pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego zajmującymi się poszukiwaniem zaginionej - nr tel. (033) 8121364, nr tel. alarmowych - 997, 112.

Reklama

Znaleziono rzeczy zaginionej Asi?
Asia Surowiecka


W miniony wtorek, 2 czerwca br. anonimowy rozmówca skontaktował się telefonicznie z oficerem dyżurnym bielskiej Policji. Stwierdził, że odnalazł rzeczy osobiste należące do zaginionej Joanny Surowieckiej. Niestety, po krótkiej rozmowie przerwał połączenie, nie wskazując miejsca ewentualnego przechowywania przedmiotów należących do zaginionej. Ustalono, iż połączenie nawiązano z budki telefonicznej z terenu Bielska-Białej. Osobę, która nawiązała kontakt i przekazała powyższe informacje prosimy o ponowny, pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17, zajmującymi się poszukiwaniem zaginionej - nr tel. (033) 8121364, nr tel. alarmowych - 997, 112.

Dla przypomnienia - Joanna Surowiecka (ur. 29 czerwca 1986r. zam. Czechowice-Dziedzice, ul. Renarda 19), wyszła z domu 7 czerwca 2006 r. z zamiarem udania się do Katowic na egzamin. Jest studentką pierwszego roku Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Miała jechać pociągiem ze stacji kolejowej Goczałkowice Zdrój, który odjeżdżał o godzinie 9.02. Na stację kolejową najprawdopodobniej nie dotarła. Kilka minut po wyjściu z domu Joanna wysłała sms-a do swojego kolegi, z którym umówiła się na dworcu. Gdy kolega próbował odpowiedzieć na wiadomość, telefon Joanny już nie odpowiadał.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17, nr tel. (033) 8121280 lub najbliższą jednostką Policji - tel. 997 i 112. Informacje można również przekazywać pod bezpłatny numer infolinii Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach - 0-800-16-30-90.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.