czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 26 czerwca 2009
  • wyświetleń: 23452

Jak Burmistrz walczył z powodzią

Jednostki straży pożarnej i kilkadziesiąt worków z piaskiem - tak do odbioru wielkiej wody przygotowywał się burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut. Równocześnie żal mają mieszkańcy, do których na interwencję nawet nikt nie przyjechał.

Reklama

Jak Burmistrz walczył z powodzią


Jak widać na zdjęciach, które otrzymaliśmy od czytelników, wielka woda nie oszczędziła między innymi burmistrza. Strażacy na bieżąco pracowali tutaj przy usuwaniu skutków powodzi i zabezpieczali budynek przed kolejną falą.

- Przed domem pełno worków z piaskiem, motopompa i kilku strażaków - tak całą akcję opisuje na forum czecho.pl klubowicz plc. - U nas zalało ok. 10 domów, bo nikt nie był łaskawy przyjechać - dodaje.

- Sytuacja u mnie i w okolicy była niezbyt ciekawa. Z tego co mi wiadomo sąsiedzi dzwonili na straż pożarną, jak zresztą i my. Niestety straż nie przyjechała... - pisze na forum 1Pawel1989.

pless.home.pl/foto/news/czecho_burza_20090625_burmistrz_1.jpg>

Podobnych opinii jest więcej. Część mieszkańców ma pretensje, że strażacy pracowali tutaj, podczas gdy w innych częściach Czechowic-Dziedzic pomoc była zdecydowanie bardziej potrzebna (www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=7109 class=dodaj>zobacz zdjęcia). Czytelnicy wypowiadający się na forum, nie mają wątpliwości, że zadecydowało tutaj stanowisko piastowane przez Mariana Błachuta.

- Są równi i równiejsi... - podsumowuje swoją wypowiedź 1Pawel1989 na forum w dyskusji o całej akcji (www.forum.czecho.pl/?page=forum&subpage=showthread&pid=252974&pgnr=1&sid=11 target=_blank class=dodaj>przeczytaj).

aka / czecho.pl

pless.home.pl/foto/news/czecho_burza_20090625_burmistrz_2.jpg>

pless.home.pl/foto/news/czecho_burza_20090625_burmistrz_3.jpg>

pless.home.pl/foto/news/czecho_burza_20090625_burmistrz_4.jpg>

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.