czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 5 marca 2011
  • 20 marca 2011
  • wyświetleń: 25553

Przeszli ulicami Czechowic dla Asi

19 marca odbył się marsz pamięci dla Asi Surowieckiej. Marsz otwierał transparent: "Biały marsz ku czci i pamięci Joasi Surowieckiej. Sprzeciwiamy się przemocy i zaginięciom. Asiu - na zawsze w naszych sercach".

Reklama

Będzie marsz pamięci dla Asi
Asia Surowiecka


Będzie marsz pamięci dla Asi


Marsz, w którym wzięło udział ponad 100 osób, wyruszył o godz. 12.00 sprzed Urzędu Miejskiego. Uczestnicy przeszli ulicami Żeromskiego, Niepodległości, Słowackiego, Traugutta, Wyspiańskiego, Szkolną, Węglową i Legionów.

Organizację przedsięwzięcia koordynował portal szukamywas.pl, który na co dzień powiadamia o osobach zaginionych i informuje o ich poszukiwaniach.

Joanna Surowiecka zaginęła 7 czerwca 2006 roku. Ta sympatyczna i wesoła, 19-letnia wówczas dziewczyna zniknęła w drodze na uczelnię, na której miała w tym dniu zdawać egzamin. Jej spokojne życie przerwano brutalnie. W listopadzie 2010 roku poznaliśmy prawdę. W dniu zaginięcia Joasię brutalnie pozbawił życia młody mężczyzna.

mot

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.