czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 1 marca 2011
  • wyświetleń: 44942

Kto gwiazdą Dni Czechowic?

Mieszkańcy Czechowic-Dziedzic zdecydują jakich artystów chcą zobaczyć i usłyszeć podczas tegorocznych dni swojego miasta. Czechowiccy urzędnicy czekają na propozycje, które zostaną uwzględnione przy układaniu harmonogramu letnich atrakcji.

Reklama

Kto gwiazdą Dni Czechowic?
W 2010 roku zaśpiewała między innymi Ewa Farna, fot. Ryszard Żoczek / centrumfotograficzne.com


W tym roku Dni Czechowic-Dziedzic odbędą się 27 i 28 sierpnia. Urzędnicy chcą, by mieszkańcy również mieli swój wkład w dobrą zabawę z okazji święta miasta, dlatego zapraszają do głosowania. Należy zgłaszać nie więcej niż trzy propozycje wykonawców. Mile widziane wskazania na polskich artystów, najchętniej na takich, którzy dotąd nie gościli w Czechowicach-Dziedzicach. Propozycje uzupełnione uzasadnieniem będą brane po uwagę w pierwszej kolejności.

Swoje propozycje mieszkańcy mogą zgłaszać do 4 marca do godz. 12.00 wysyłając mail na adres: biuletyn@um.czechowice-dziedzice.pl Wiadomość należy podpisać własnym imieniem i nazwiskiem oraz podać telefon kontaktowy. Anonimowe (nie zawierające tych danych) propozycje nie będą rozpatrywane.

Podczas ubiegłorocznych Dni Czechowic-Dziedzic wystąpili między innymi: zespół Universe, Robert Janowski, Andrzej Piaseczny, Kabaret Afera, Ewa Farna i zespół Perfect.

aka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.