Rozrywka

  • 13 lipca 2004
  • wyświetleń: 1230

9 zespołów zaprezentuje się podczas Żubrowiska

23 lipca (piątek) Starostwo Powiatowe w Pszczynie wraz z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej organizuje „Żubrowisko 2004”, czyli przegląd amatorskich zespołów młodzieżowych z naszego regionu.

Główną nagrodą w konkursie jest bon w wysokości 1000zł na zakup sprzętu muzycznego oraz nagrody rzeczowe. Zwycięzki zespół będzie miał także okazję zaprezentowania się na antenie Radia MEGA FM. Wszystkie zespoły otrzymają bezpłatne nagranie całości koncertu w postaci pięciu płyt CD oraz zostaną zaprezentowane na stronach internetowych powiatu i portalu pless.pl.

W jury Żubrowiska zasiądą Bożena Uryga („BCD Records” Impresariat), Barbara Sopot-Zembok (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie), Krystian Szostak (Wicestarosta Pszczyński), Piotr Łapa (redaktor radia MEGA FM), Jarosław Kabut (Dyrektor oddziału City Bank w Bielsku-Białej).

Do Żubrowiska zakwalifikowanych zostało 9 kapel, grających różne odmiany rocka:

godz. 13.30 - BAR-O-METR (rock)
godz. 13.50 - Bes (rock)
godz. 14.40 - Narazie (rock)
godz. 15.30 - HUGEccm (rock’n roll)
godz. 16.20 - Funky Brothers Feat. Tedi Cool
godz. 17.10 - AVAR!A (punk)
godz. 18.00 - Twotones (rock)
godz. 18.50 - Oregano (rock)
godz. 19.40 - Nie pamiętam (rock-blues)

Organizatorzy zapraszaja także do zabawy „grafficiarzy”. Podczas trwania całej imprezy młodzi ludzie będą mogli malować graffiti na specjalnie przygotowanych ścianach, które będą rozlokowane tuż obok sceny.

Patronat medialny nad imprezą objął Głos Pszczyński, Gazeta Pszczyńska, radio MEGA FM oraz portal pless.pl.

mot

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.