Rozrywka

  • 11 maja 2011
  • 14 maja 2011
  • wyświetleń: 2548

Festiwal Twórczości Dziecięcej

Za nami:

W sobotę, 14 maja, o godzinie 10.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach już po raz jedenasty odbędzie się Festiwal Twórczości Dziecięcej "Uśmiech Dziecka". Wstęp wolny.

W festiwalu wystąpią dzieci i młodzież z placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu powiatu bielskiego. Występy dzieci o
charakterze wokalnym, recytatorskim, tanecznym oraz teatralnym będzie oceniać Jury, które następnie wyłoni zwycięzców. Podczas trwania festiwalu w holu MDK będzie można podziwiać nagrodzone w konkursie prace plastyczne o tematyce "Ja w krainie dorosłych", jak również uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, które poprowadzą pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Organizatorem festiwalu jest Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio Koło Nr 1 oraz Świetlica Profilaktyczna T. Ch. im. Ojca Pio. Współorganizatorem imprezy są Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "ART".

Patronat nad festiwalem objął Starosta Powiatu Bielskiego oraz Burmistrz Czechowic-Dziedzic, którzy ufundowali nagrody na uczestników. Sponsorem imprezy są: Piekarnia "Rogalik" Halina Kamińska, Zakłady Cukiernicze "Skawa" oraz Pizzeria "Donatello".

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj