czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 maja 2011
  • 5 czerwca 2011
  • wyświetleń: 4802

VII Osiedlowy Dzień Dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "R.O.D. Relaks - Storczyk" podaj

Za nami:

W niedzielę, 5 czerwca wystartuje VII Osiedlowy Dzień Dziecka. Organizator Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks - Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach przyjmuje w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks" w każdy wtorek i czwartek od godziny 15.00 - 18.00 od dnia 17 maja do 2 czerwca zapisy dzieci do udziału w obchodach Dnia Dziecka.

W programie imprezy - w godzinach od 10.30 do 16.00 przewidziano różne atrakcje dla dzieci, między innymi:
10.30 - 13.30 - gry i konkursy ogrodowe z nagrodami i zabawy dla dzieci, konkurs o tematyce przyrodniczej, konkurs z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych, wydawanie napojów chłodzących,
13.00 - 14.00 - wydawanie ciepłych posiłków, podsumowanie wyników gier i konkursów,
14.00 - 16.00 - wręczenie upominków nagrodzonym w grach i konkursach ogrodowych, wydawanie dla dzieci paczek ze słodyczami, wydawanie upominków jako fantów w loterii fantowej,
Ponadto: dmuchane atrakcje, loterię fantową i inne niespodzianki, bufet okolicznościowy.

Każde dziecko ma zapewniony ciepły posiłek, napoje, okolicznościową paczkę ze słodyczami i inne niespodzianki. Przy zapisach należy podać nazwisko i imię dziecka, adres, datę urodzenia, a także liczbę osób dorosłych towarzyszących dzieciom. Wymagany jest podpis uczestnika (lub opiekuna) na liście uczestnictwa w imprezie.

Wpisowe (dobrowolne) od osób dorosłych towarzyszących dzieciom - 6 zł (w tym ciepły posiłek).

Telefon kontaktowy do organizatora imprezy: 603 067 422

Impreza jako zadanie publiczne jest dotowana przez Gminę Czechowice-Dziedzice oraz wspierana przez Zarządy Osiedli: "Tomaszówka" i "Lesisko".

Wiesław Mnich

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

R.O.D. Relaks - Storczyk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "R.O.D. Relaks - Storczyk" podaj