Rozrywka

  • 21 czerwca 2011
  • 30 czerwca 2011
  • wyświetleń: 4901

Strumień: zabytkowe motocykle

Za nami:

10 lipca w Strumieniu odbędzie się drugie Spotkanie Motocykli Zabytkowych. Posiadacze wyjątkowych pojazdów z naszego regionu, którzy chcą wziąć udział w imprezie powinni skontaktować się z organizatorami do 4 lipca.

Motocykl, Strumień


Zlot przygotowuje Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu. W spotkaniu mogą wziąć udział motocykle wyprodukowane do 1975 roku o wysokim stopniu oryginalności.

Impreza rozpocznie się w godzinach porannych wjazdem na płytę rynku w Strumieniu. Następnie zebrani wyjadą na trasę widokową (około 30km - 1 godzina), skąd powrócą na rynek. W tym punkcie rozpocznie się pokaz główny.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy koniecznie zarejestrować się telefonicznie pod nr tel. 33-8570174 lub http://www.spotkaniemotocyklizabytkowych.pl do dnia 4 lipca. Na uczestników spotkania czekają: dyplom uczestnictwa, pamiątka ze spotkania, ciepły posiłek, a także nagrody ("najstarszy motocykl", "motocykl spotkania", "najdłuższa trasa") oraz zabytkowa atmosfera i zapach naftaliny w gronie pasjonatów.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.