czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 26 lipca 2011
  • wyświetleń: 1488

Wystawa malarska w Bestwinie

Za nami:

Przez całe wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bestwinie można oglądać wystawę malarską Bożeny Rusek i Danuty Kowalskiej.

Oto co Artystki mówią o sobie: "Od najmłodszych lat miałyśmy zacięcie i zdolności plastyczne (szkoła podstawowa). Malowanie i rysowanie sprawiało nam wiele radości i satysfakcji. Jednak dopiero kilka lat temu tj. od 2004 roku zaczęła się nasza przygoda na dobre z malarstwem. Należymy do grupy SP Ondraszek. Nasza pierwsza wystawa odbyła sie w Bibliotece w Wilkowicach, następnie w Mesznej i w Magnusie. Brałyśmy udział corocznie w ogólnopolskim konkursie St. Bieńka, w Tygodniu Kultury Beskidzkiej w Szczyrku, w Święcie ulicy 11 Listopada razem z SP Ondraszek, wystawach organizowanych przez SP Ondraszek, plenerach. Od 2008 roku corocznie uczestniczymy w konkursie Sztuki Nieprofesjonalnej im. Emilii Michalskiej w Strumieniu".

aka / czecho.pl, źródło: GBP Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.