czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 sierpnia 2011
  • 5 września 2011
  • wyświetleń: 5482

Piknik Rodziny przy fontannie

W sobotę 3 września na Placu Jana Pawła II po raz kolejny odbył się Piknik Rodzinny otwierający Jesienną Szkołę Profilaktyki. Impreza, w czasie której wystąpiła gwiazda telewizji Polsat - zespół muzyczny Bahamas rozpoczęła się o godzinie 15.00.

Reklama

fontanna
fot. czecho.pl


Uczestnicy imprezy mogli nie tylko posłuchać muzyki, ale też obejrzeć pokazy iluzjonistyczne. Na dzieci oraz rodziców czekały liczne atrakcje przygotowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz przez Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego. W czasie pikniku członkowie GKRPA przekonywali mieszkańców miasta, że bez alkoholu można doskonale się bawić i dawać wspaniały przykład młodzieży. Promowano zdrowy styl życia bez używek, alkoholu i tytoniu.

Dla dzieci przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i zamki, z których mogły korzystać nieodpłatnie. Na najmłodszych czekały gry, zabawy i konkursy z upominkami. Na Placu przy fontannie zrobiło się bardzo barwnie, bo swoją wizytę zapowiedziała grupa wesołych clownów z zaprzyjaźnionej Fundacji Dr Clown. Dzieci mogły też zmienić nieco swój wygląd i skorzystać ze stoiska, przy którym malowane były twarze, włosy oraz wykonywane były tatuaże. Rodzice w tym czasie mogli spróbować grilowanych przysmaków.

W czasie pikniku zostały też ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pod hasłem "Moje Bezpieczne Wakacje" zorganizowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Przewodniczącą Komisji - Joannę Badowską.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.