czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 3279

Cyfrowy Świt coraz bliżej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Ponad 400 tysięcy złotych brutto będzie kosztowała dostawa kinowego sprzętu cyfrowego zgodnego ze standardami DCI do czechowickiego kina Świt.

Reklama

Sprzęt dostarczy warszawska firma Arttech Cinema Sp. z o.o. Powinien on pojawić się w Czechowicach-Dziedzicach najpóźniej w drugiej połowie września.

W ramach zamówienia do kina Świt trafią: kinowy projektor cyfrowy w standardzie DCI, serwer kinowy w standardzie DCI, zestaw do projekcji 3D, obiektyw do projektora cyfrowego umożliwiający projekcje w standardzie DCI, lampa ksenonowa, min. 4500 W dla projekcji cyfrowych, w tym 3D, stolik pod zestaw cyfrowy, dedykowany komputer lub panel sterujący projektor, a także procesor wizyjny (skaler) do obsługi sygnałów wizyjnych z innych źródeł, okulary do systemu 3D nie wymagające bateryjnego zasilania, wielokrotnego użytku (366 sztuk) i procesor kinowy cyfrowy 5.1.

Przypomnijmy, że na cyfryzację kina "Świt Miejski Dom Kultury otrzymał dotację w wysokości 223.140 złotych od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Środki (50 % kosztów kwalifikowanych zadania) zostaną przeznaczone na dostosowanie kabiny projekcyjnej, a także na zakup kinowego projektora cyfrowego, serwera kina cyfrowego, procesora wizyjnego, obiektywu projekcyjnego oraz układu i okularów do projekcji 3D.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj