czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2927

Cyfrowy Świt coraz bliżej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Ponad 400 tysięcy złotych brutto będzie kosztowała dostawa kinowego sprzętu cyfrowego zgodnego ze standardami DCI do czechowickiego kina Świt.

Sprzęt dostarczy warszawska firma Arttech Cinema Sp. z o.o. Powinien on pojawić się w Czechowicach-Dziedzicach najpóźniej w drugiej połowie września.

W ramach zamówienia do kina Świt trafią: kinowy projektor cyfrowy w standardzie DCI, serwer kinowy w standardzie DCI, zestaw do projekcji 3D, obiektyw do projektora cyfrowego umożliwiający projekcje w standardzie DCI, lampa ksenonowa, min. 4500 W dla projekcji cyfrowych, w tym 3D, stolik pod zestaw cyfrowy, dedykowany komputer lub panel sterujący projektor, a także procesor wizyjny (skaler) do obsługi sygnałów wizyjnych z innych źródeł, okulary do systemu 3D nie wymagające bateryjnego zasilania, wielokrotnego użytku (366 sztuk) i procesor kinowy cyfrowy 5.1.

Przypomnijmy, że na cyfryzację kina "Świt Miejski Dom Kultury otrzymał dotację w wysokości 223.140 złotych od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Środki (50 % kosztów kwalifikowanych zadania) zostaną przeznaczone na dostosowanie kabiny projekcyjnej, a także na zakup kinowego projektora cyfrowego, serwera kina cyfrowego, procesora wizyjnego, obiektywu projekcyjnego oraz układu i okularów do projekcji 3D.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj