czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 września 2011
  • 26 września 2011
  • wyświetleń: 2026

Wystawa zdjęć Łukasza Sokoła

Za nami:

Do 30 września (w godzinach otwarcia biblioteki) zapraszam na zwiedzanie wystawy zdjęć "Najcenniejsza Rzecz" Łukasza Sokoła w Galerii ExLibris.

Reklama

"Najcenniejsza Rzecz" to seria portretów dzieci trzymających swoje najcenniejsze przedmioty. Dzieci same wybierały to, co jest dla nich najważniejsze, zawsze były fotografowane na tle domu, w którym mieszkają. Wszystkie dzieci odpowiadały na te same pytania, mówiły o swojej rodzinie, życiu codziennym, swoich obowiązkach i marzeniach.

"Najcenniejsza Rzecz" jest częścią projektu "Misja" pokazującego pracę misjonarzy i wolontariuszy oraz ich wpływ na życie codzienne lokalnej ludności. Do tej pory projekt był realizowany w Kamerunie, Rwandzie, Demokratycznej Republice Kongo, Burundi i Polsce.

Łukasz Sokół - urodzony w 1981 r. w Warszawie. Absolwent Europejskiej Akademii Fotografii. Absolwent WSPiZ im. Leona Koźmińskiego. Zajmuje się reportażem i portretem. Dotychczas prezentował swoje prace w Galerii Luksfera (EAST WEST, 2005 r.) oraz na wystawach zbiorowych w Hadze, Toruniu, Warszawie i na Festiwalu Fotografii w Łodzi. Swoje projekty realizował w Australii, USA, Afryce i Europie. Publikował w "The Sunday Times Magazine", "La Vie", "Marie Claire" (Węgry), "Dużym Formacie", "Wysokich Obcasach", "Zwierciadle", "Sensie", "Tygodniku Powszechnym", "Polityce" i "Pozytywie".

aka / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.