czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 września 2011
  • 17 października 2011
  • wyświetleń: 3172

Wystawa prac Barbary Mynarskiej

Za nami:

Muzeum Regionalne im. ks. Z. Bubaka w Bestwinie serdecznie zaprasza na wystawę malarską pani Barbary Mynarskiej. Prace można oglądać do 25 października.

barbara mynarska
Wystawa prac Barbary Mynarskiej · fot. Muzeum Regionalne w Bestwinie


Barbara Mynarska jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. W 2005 roku ukończyła malarstwo w pracowni Lecha Kołodziejczyka.

Malarstwo od dzieciństwa jest pasją Barbary Mynarskiej. I chociaż nie uczęszczała do szkoły plastycznej, fascynacja sztuką przerodziła się w życiową pasję, która zaowocowała podjęciem kierunkowych studiów plastycznych. Barbara Mynarska uprawia głównie malarstwo olejne, a tematem jej obrazów są: martwa natura, pejzaż i abstrakcje.

Obrazy Barbary Mynarskiej zdobią wnętrza wielu instytucji i urzędów, są w prywatnych zbiorach w Polsce i za granicą, między innymi w Niemczech i Szwajcarii oraz prezentowane są podczas wielu wystaw. Jej prace można było oglądać, między innymi w Domu Kultury "Włókniarz" w Bielsku-Białej, Centrum Kultury "Baszta" w Andrychowie, Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnicy, Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wilamowicach, w Rajeckich Teplicach, Hotelu "Cristal Park" w Tarnowie oraz galerii "Tyle światów" Oświęcimskiego Centrum Kultury.

aka / czecho.pl
źródło: Muzeum Regionalne w Bestwinie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.