czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 5 października 2011
  • 31 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4215

Matalmara: Sylwester z operetką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj

Za nami:

W tę jakże odmienną od innych noc nikt nie chce i nie powinien być sam, każdy pragnie "wejść" w Nowy Rok z radością i nadzieją.

Uwaga - wszystkie bilety zostały wysprzedane!

Reklama

Restauracja Matalmara
Restauracja Matalmara


Restauracja "Matalmara" w Goczałkowicach-Zdroju przy ul.Szkolnej 82 h zaprasza zarówno miłośników melodii operetkowych jak również wszystkie te osoby, które czują się samotne, bądź z jakichkolwiek powodów nie chcą lub nie mogą pójść na tradycyjny "Bal sylwestrowy".

Zapewniamy niezapomniane przeżycia i jedyną w swoim rodzaju noc z artystami operetki Śląskiej, którzy wprowadzą nas w Nowy 2012 Rok. Gwarantujemy niezapomniane chwile w atmosferze elegancji, pięknych strojów, cudownego śpiewu oraz "niespodzianki" naszego Szefa Kuchni w myśl powiedzenia "do serca przez żołądek".

Tę jedyną niepowtarzalną noc planujemy rozpocząć o godz. 20.00, zakończenie godz 1.00. Cena koncertu wraz z konsumpcją to 170 zł/osoby.

Ten "Sylwester" nie ma granic wieku ani też potrzeby osoby towarzyszącej, czujesz się samotny, samotna to może wart przyjść. Zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i rezerwację. Rezerwacja miejsc już od 9 października w bufecie "Matalmary". Ilość miejsc z przyczyn technicznych ograniczona.


ul.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Matalmara

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj