czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 października 2011
  • wyświetleń: 2569

Nabór do chóru Św. Józefa

Za nami:

Chór Św. Józefa z Zabrzega zaprasza na jesienny nabór, który odbędzie się w środę 12 października od godz. 19:30 w salkach katechetycznych przy Parafii Św. Józefa w Zabrzegu. Nie ważny jest wiek, ważne są chęci i zaangażowanie.

Reklama

chór św. józefa
Chór Św. Józefa z Zabrzega


W przypadku pytań możliwy jest kontakt e-mailowy pod adresem chorjozefa@gmail.com i telefoniczny pod numerami telefonu: 602 394 091 lub 509 554 622

Chór mieszany św. Józefa powstał w 2005 roku. Od tego czasu z powodzeniem koncertuje w kościołach dekanatu czechowickiego oraz diecezji bielsko-żywieckiej.

Jednym z jego celów jest promowanie śpiewu utworów liturgicznych i sakralnych oraz oprawa muzyczna uroczystości kościelnych takich jak Triduum Sacrum, Boże Narodzenie, konsekracje, śluby, itp .

Chórzyści posiadają szeroki repertuar składający się z około 300 utworów począwszy od muzyków klasycznych (J.S.Bach, G.F.Haendel, G.Caccini, G.Verdi, F.J.Haydn, F.A.Mozart) skończywszy na kompozytorach współczesnych. Większość utworów wykonywanych jest w czterogłosie przy akompaniamencie organów.

Podsumowaniem dotychczasowej działalności chóru było nagranie jesienią 2009 roku płyty pt. "Otwórzcie serca" składającej się z 18 utworów.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.