Rozrywka

  • 11 listopada 2011
  • 14 listopada 2011
  • wyświetleń: 13739

Nowy teledysk Białego - zobacz!

Jest już teledysk do kawałka "Walczę do końca". Utwór Białego powstał we współpracy z wokalistką Magdą z Częstochowy. Ma być motywacją dla ojców walczących o swoje dzieci w Polsce.

W klipie wystąpili żołnierze z Bielskiego Batalionu oraz ojcowie o podobnym problemie. Czarny charakter zagrała Judyta Warmus. Patronatem clipów są strony hip hopowe: Rapduma oraz Glam rap, Gazeta Czechowicka, czecho.pl, Fundacje Ojców, a także partia Ruchu Palikota.- Opublikowałem ten singiel zaraz po wygranej sprawie w sądzie. Nie spodziewałem się tak pozytywnego odbioru tego tracku. Dostałem bardzo dużo pozytywnych wiadomości, szczególności od ojców w takiej sytuacji jak ja. Postanowiłem zrobić klip wspólnie - opowiada o genezie powstania teledysku raper. - Ci, którzy nie dali rady być na planie posłali zdjęcia ze swoimi dziećmi. Zostały one również wykorzystane podczas nagrania.

Jak zaznacza Biały, ma świadomość, że klip nie jest produkcji telewizyjnej, lecz podkreśla, że razem z kamerzystą Marcinem Świerczyną, który pomógł w realizacji wideo, zrobili co tylko mogli. - Jestem bardzo wdzięczny tym, którzy przyczynili się do powstania tego teledysku - Biały.

Teledysk do piosenki Białego "Walczę do końca" · fot. gekon / klub czecho.pl

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.