czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 grudnia 2011
  • 31 grudnia 2011
  • wyświetleń: 9799

Filmowy Sylwester w kinie Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Za nami:

Kino Świt w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na sylwestrowy pokaz filmowy, a o północy na lampkę szampana i słodki poczęstunek! W programie: "Sylwester w Nowym Jorku" oraz "Pokaż kotku, co masz w środku". Sprzedaż karnetów od 5 do 29 grudnia - 40 zł, 30 grudnia - 50 zł.

Reklama

Kino Świt Sylwester


21.45 "Sylwester w Nowym Jorku"
Reżyseria: Garry Marshall. Wykonawcy: Sarah Jessica Parker, Jessica Biel, Ashton Kutcher, Robert De Niro, Hilary Swank, Michaelle Pfeiffer.

Romantyczna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Historia kilku par i singli, których ścieżki życiowe przeplatają się w czasie ostatniego dnia roku - Sylwestra. Sequel filmu "Walentynki".24.00 Toast Noworoczny

00.15 "Pokaż kotku, co masz w środku"
Scenariusz i reżyseria: Sławomir Kryński. Wykonawcy: Grażyna Szapołowska,Jacek Borusiński, Krzysztof Stelmaszyk, Marian Dziędziel, Małgorzata Buczkowska, Jan Frych.

Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn - Andrzeja i Zygmunta. Ojciec Andrzeja nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą, a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się jednocześnie z natrętnym adoratorem swojej żony oraz brzemiennym w skutki romansem nastoletniej córki.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj