czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 grudnia 2011
  • 23 grudnia 2011
  • wyświetleń: 7004

Koncert Przedświąteczny - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

W sobotę 17 grudnia w Miejskim Domu Kultury odbył się Koncert Przedświąteczny organizowany przez Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach realizowanego projektu "Mikołajkowa niespodzianka".

Stachursky zaśpiewa w MDK
Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach


Ideą koncertu było promowanie wartości rodzinnych, a także stworzenie przedświątecznego klimatu do refleksji, wyciszenia i oderwania się od codziennych spraw. Dlatego właśnie koncert adresowany był do wszystkich mieszkańców: tych małych i dużych oraz dla całych rodzin.

Koncert Przedświąteczny · fot. centrumfotograficzne.com / Ryszard Żoczek


W czasie koncertu na scenie zaprezentowali się artyści operetkowi: półfinalista telewizyjnego programu "X - Factor" - Wojciech Strzelecki oraz Sylwia Nowicka, solistka chóru Teatru Wielkiego w Łodzi. W repertuarze koncertu oprócz utworów operetkowych i musicalowych, nie zabrakło świątecznych przebojów.

W czasie koncertu zaplanowano również wspólne odśpiewanie piosenki Czerwonych Gitar "Jest taki dzień". Ten utwór o miłości, życzliwości i o tym wszystkim, co warto w sobie pielęgnować stał się od ubiegłego roku swoistym hymnem imprezy.

Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Piłsudskiego 8

kom. 0600065053

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj