Rozrywka

  • 17 grudnia 2011
  • wyświetleń: 2890

"Przygody Tintina 3D" w kinie

Kino Świt w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na nową produkcję Stevena Spielberga "Przygody Tintina 3D". Film będzie pokazywany w polskiej wersji językowej.

Tintin 3d


Tintin przypadkiem odkrywa, że model pewnego żaglowca kryje w sobie sekret, prowadzący do ukrytego skarbu. Ten skarb chce odnaleźć paskudny złoczyńca, Sacharyna, który sądzi, że Tintin skradł informację, umożliwiającą znalezienie bogactw. Rusza więc w pogoń za naszym bohaterem...

Z pomocą wiernego psa Milusia i ekscentrycznego kapitana Baryłki Tintin zjedzie pół świata morzem, lądem i w powietrzu. Przeżyje wiele przygód, wpadnie w nie lada tarapaty, no i będzie musiał być szybszy i mądrzejszy od swego prześladowcy, by odnaleźć "Jednorożca" - wrak okrętu, który może być kluczem do fortuny... i do starożytnej klątwy!W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Grzegorz Drojewski, Andrzej Chudy, Grzegorz Wons, Olga Bończyk.

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj