czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 grudnia 2011
  • 23 lutego 2012
  • wyświetleń: 6120

Spektakl "Klimakterium" w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

23 lutego czechowicka publiczność będzie miała szansę obejrzeć spektakl "Klimakterium". Sztuka zostanie wystawiona w Miejskim Domu Kultury dwukrotnie: o godzinie 17.00 i 20.15.

Reklama

Klimakterium


Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Spektakl ma pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny.

Reżyserem sztuki jest Cezary Domagała. W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Lidia Stanisławska, Elżbieta Okupska, Małgorzata Różniatowska, Elżbieta Jarosik, Ewa Śnieżanka, Jolanta Chełmicka, Krystyna Sienkiewicz, Ewa Złotowska, Małgorzata Gadecka, Ewa Cichocka, Małgorzata Duda, Grażyna Zielińska, Barbara Wrzesińska, Ludmiła Warzecha oraz Mirosława Krajewska.

Bilety można kupić w przedsprzedaży w cenie 80 zł do końca stycznia.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj