Rozrywka

  • 29 grudnia 2011
  • 31 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4007

Rozrywka i Kultura z Dj Frankiem

Znacie Wujka Franka? Tak, tak - to ten gość od ogłoszeń drobnych. Teraz Franek dostał nową fuchę - będzie także Dj Frankiem.

djfranek
Tak wygląda nowy serwis rozrywkowo - kulturalny djfranek.pl (wersja sylwestrowa), aktualnie obejmujący rejon Pszczyny Czechowic i Bielska.


W czwartek ruszył nowy serwis internetowy, w którym Dj Franek prezentuje różne propozycję na spędzenie wolnego czasu. I nie chodzi tylko o imprezy klubowe, ale także o kabarety, kina, koncerty, restauracje, spektakle, warsztaty, wystawy i zabawy taneczne.

Dj Franek poleca wydarzenia rozrywkowo-kulturalne z trzech miast: Czechowic-Dziedzic, Pszczyny i Bielska-Białej, a wkrótce także z Tychów.

Jeśli więc planujesz spędzenie wolnego czasu nie tylko w Czechowicach-Dziedzicach, pamiętaj o Dj Franku. Na stronie www.djfranek.pl znajdziesz wiele ciekawych propozycji.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.