Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 stycznia 2012
  • 13 marca 2012
  • wyświetleń: 7547

Wystawa: piranie i ryby egzotyczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu" podaj

Za nami:

Jeszcze tylko w ten weekend będzie okazja odwiedzić Ośrodek Kultury w Strumieniu i zwiedzić wystawę ryb egzotycznych "Podwodne światy czterech kontynentów".

MGOK Strumień


Wystawa rozrasta się z dnia na dzień, 10 marca na świat wypłynęli mali potomkowie Paratheraps Friedrichsthal, kilka dni później z muszli wydostały się małe Muszlowce wielopręgie.

W 7 tysiącach litrów wody pływa kilkadziesiąt ryb egzotycznych z Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Australii. Są najpopularniejsze piranie, ale nie brakuje także innych bardzo ciekawych gatunków, niespotykanych w tradycyjnych akwariach. Są ryby endemiczne, ryby-krokodyle i takie, które wychowują młode w pyskach. Wszystkie żyją w naturalnych dla siebie środowiskach.

Wystawa jest czynna w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury (Rynek 9) codziennie od 10:00 do 20:00. Wstęp 5 zł oraz 3 zł dla grup zorganizowanych po wcześniejszych umówieniu pod nr tel. 33 85 70 174 lub mgokstrumien@interia.pl. Wystawa potrwa do 23 marca.

Wystawa ryb egzotycznych w Strumieniu · fot. Dawid Janik, Wojciech Mura

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.