Rozrywka

  • 1 lutego 2012
  • 10 marca 2012
  • wyświetleń: 4620

Spektakl "Miłość i polityka" w MDK

Za nami:

10 marca czechowicka publiczność będzie miała szansę obejrzeć spektakl "Miłość i polityka". Sztuka zostanie wystawiona w Miejskim Domu Kultury. Początek o godzinie 17.00.

Miłośći polityka
"Miłość i polityka" w MDK, 10 marca, godz. 17.00


"Miłość i polityka" - rzecz o politycznych aferach , układach oraz władzy pieniądza, przyprószona wybuchami pożądania...

Sztuka Sauvila to pełna zabawnych i zaskakujących dialogów polityczno - erotyczna farsa, którą pomimo francuskiego rodowodu nietrudno przenieść na grunt polskich realiów.

W komedii Sauvila intryga zawiązana jest wokół ministra, który, jak sam przyznaje: "uszczknął trochę pieniędzy, to tu, to tam" oraz posła z tej samej partii, który nieuczciwość kolegi chce wykorzystać w sprytny sposób. Szantażuje ministra kwitami, a w zamian za milczenie... chce spędzić z jego żoną upojny tydzień na Gwadelupie.

W spektaklu występują: Piotr Machalica, Jerzy Bończak, Joanna Liszowska, Agnieszka Łopacka, Michał Kula.

Bilety można kupić w przedsprzedaży w cenie 55 zł. Od 1 marca bilety w cenie 70 zł. Bilety do nabycia w sekretariacie MDK od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj