czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 31 października 2004
  • wyświetleń: 833

Listopad w kinie Świt

Reklama

Rybki z ferajny, Iniemamocni oraz Pręgi to propozycja kina Świt na listopad. Rybki z ferajny to nowe dzieło twórców popularnego Shreka. W polskiej wersji językowej, głosów użyczyli m.in. Cezary Pazura oraz Joanna Trzepiecińska. Rybki z ferajny polecą w kinie świt do 18 listopada.

Iniemamocni to kolejny film animowany, tym razem twórców Gdzie jest Nemo. Tutaj głosy podkładają Piotr Fronczewski, Dorota Segda i Piotr Gąsowski.

Pręgi w reżyserii Magdaleny Piekorz polecą od 12 do 18 listopada. To jeden z najlepszych polskich debiutów ostatnich lat. Zdobywca Złotych Lwów na 29 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Bilety na wybrane filmy kosztują 13zł. Na film Rybki z ferajny oraz Iniemamocni można kupić bilet ulgowy w cenie 10 i 12zł.

W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego zostaną zaprezentowane 4 filmy - amerykański "Między słowami", amerykańsko-brytyjski "Wzgórze" i "Witamy w naszej dzielnicy" oraz francuski "Smak życia". Karnet na wszystkie filmy kosztuje 25zł (20zł - ulgowy). Bilet na wybrany film - 12zł.

czes

czecho.pl/menu_boczne/kino.php class=dodaj>Zobacz repertuar kina Świt

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.