czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 16 marca 2012
  • 23 marca 2012
  • wyświetleń: 2359

Filmy bez biletów w Czechowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Co tydzień, bez biletów i kolejek w kameralnym miejscu pracownicy Czytelni Ogólnej czechowickiej książnicy prezentują filmy muzyczne (rock & music) oraz kino offowe.

W piątek, 16 marca będzie można obejrzeć dokument opowiadający historię zespołu, który mimo niewielkiego rozgłosu wywarł wpływ na muzykę takich gwiazd jak Metallica, Slayer czy Anthrax.

Równocześnie jest też wzruszającą opowieścią o tym, co dzieje się z zespołem, który postawi wszystko na jedna kartę i przegra.

Z kolei w piątek, 23 marca na kinomanów czeka wstrząsającą opowieść o czwórce bohaterów z Brooklynu, którzy w pogoni za realizacją swoich marzeń odbywają podróż w głąb piekła uzależnień. Każdy z nich, nie mogąc sobie poradzić z chaosem otaczającego ich współczesnego świata, popada w uzależnienie od narkotyków, słodyczy, czy telewizji. To hipnotyczna opowieść o tęsknocie za miłością, życiu w iluzji, kłamstwie i zjawisku uzależnienia.

Projekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00. Liczba miejsc ograniczona. Niektóre filmy wyłącznie w języku angielskim. Dozwolone od lat 16. Więcej informacji na stronie biblioteki:
www.mbp.czechowice-dziedzice.pl lub pod numerem telefonu: 32 215-20-01.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj