czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 kwietnia 2012
  • 13 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2247

"Klimakterium" w Hotelu Imperium

Za nami:

13 kwietnia będzie możliwość obejrzenia spektaklu "Klimakterium". Sztuka zostanie wystawiona w Sali Kongresowej Hotelu Imperium w Pszczynie o godzinie 20.15.

Reklama

Klimakterium


Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Spektakl ma pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny.

Reżyserem sztuki jest Cezary Domagała. W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Lidia Stanisławska, Elżbieta Okupska, Małgorzata Różniatowska, Elżbieta Jarosik, Ewa Śnieżanka, Jolanta Chełmicka, Krystyna Sienkiewicz, Ewa Złotowska, Małgorzata Gadecka, Ewa Cichocka, Małgorzata Duda, Grażyna Zielińska, Barbara Wrzesińska, Ludmiła Warzecha oraz Mirosława Krajewska.

Bilety można kupić w cenie 80 zł w Recepcji Hotelu Imperium w Pszczynie.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.