czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 10 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2582

Kino Świt: Jazda na krawędzi 3D

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Najlepiej sprzedająca się produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej kinematografii - "Jazda na krawędzi 3D!" - już w Czechowicach-Dziedzicach. Zapraszamy do kina Świt.

Reklama

Jazda na krawędzi, świt, kino


To opowieść o pasji, wolności wyboru i woli walki, której akcja rozgrywa się na brytyjskiej wyspie Man. Już od 1904 roku organizowane są tam uliczne wyścigi motocyklowe "Isle of Man TT Races" - zaliczane do jednych z najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych imprez tego typu na świecie.

W filmie występuje jedna z najgłośniejszych postaci ostatnich lat, 29-letnia gwiazda, człowiek legenda wyścigów motocyklowych Guy Martin. Bohaterem dokumentu jest także Ian Hutchinson, który na motocyklu CBR600RR wygrał 5 kolejnych wyścigów na Isle of Man w 2010 roku. Dokonał tego jako pierwszy w historii wyścigów.Narratorem filmu jest Jared Leto, amerykański aktor znany z takich filmów jak "Cienka czerwona linia", "Podziemny krąg", "Requiem dla snu" czy "Mr Nobody", wokalista i gitarzysta zespołu "30 seconds to Mars".

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj