czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 maja 2012
  • 3 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2809

Osiedlowy Dzień Dziecka

Za nami:

W niedzielę 3 czerwca Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach organizuje po raz ósmy Osiedlowy Dzień Dziecka.

Zapisy na imprezę przyjmowane są w dniach od 22 do 31 maja w Domu Działkowca na terenie Ogrodu Relaks (w każdy wtorek i czwartek, od godz. 15.00 do 18.00). Telefon kontaktowy - 603-067-422 (Wiesław Mnich).

W programie imprezy wiele atrakcji dla dzieci: gry i konkursy ogrodowe z nagrodami, konkurs o tematyce przyrodniczej, konkurs z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych. Na najmłodszych czekają także: dmuchane atrakcje, loteria fantowa i inne niespodzianki. Podczas zabawy dzieci otrzymają ciepły posiłek, paczki ze słodyczami i napoje.

Impreza - jako zadanie publiczne - jest dotowana przez Gminę Czechowice-Dziedzice oraz wspierana przez Zarządy Osiedli: "Tomaszówka" i "Północ" jako współorganizatorów imprezy.

ups / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.