czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 19 maja 2012
  • 29 maja 2012
  • wyświetleń: 10425

Majówka Sołecka w Zabrzegu

W niedzielę 27 maja na stadionie w Zabrzegu odbyła się tradycyjna, doroczna Majówka Sołecka. W programie jak zawsze znalazło się wiele atrakcji.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 14.00, kiedy to na scenie pojawił się Zespół Regionalny "Zabrzeg". Po tym występie odbył się Koncert Przebojów Wiecznie Młodych. Około 15.00 dzieci i młodzież z Zespołu Szkół im. Ks. Józefa Londzina w Zabrzegu zaprezentowały widowisko artystyczne "Ballada w Zabrzegu", a następnie wystąpił Czechowicki Teatr Muzyczny Movimento.

Majówka Sołecka w Zabrzegu · fot. gekon


W dalszej części zgromadzonym widzom zaprezentowała się sekcja judo oraz drużyna strażacka. Pół godziny później wystąpili Kasia Bochenek & Garden Party, a po koncercie rozpoczęła się zabawa taneczna. W programie ponadto znalazły się liczne atrakcje dla najmłodszych, konkursy i zabawy.

Organizatorami Majówki Sołeckiej były Gmina Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, Rada Sołecka w Zabrzegu oraz Stowarzyszenie "Przyjazny Zabrzeg".

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.