Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 3 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2268

Konkurs na kartkę rozstrzygnięty

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Bestwina pt.: "Gmina Bestwina na kartce pocztowej", ogłoszony przez Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie.

Nikodem Żurowski, CKSiR
Praca Nikodema Żurowskiego · fot. CKSiR Bestwina


Jury w składzie: Przewodniczący Jury - Artur Beniowski - Wójt Gminy Bestwina oraz członkowie: Jerzy Zużałek - przewodniczący Rady Gminy Bestwina, Grzegorz Boboń - Dyrektor CKSiR w Bestwinie postanowiło nagrodzić następujące osoby:

I kategoria wiekowa, kl. I-II - technika - opracowanie komputerowe:
I miejsce - Nikodem Żurowski, ZSP Bestwina
wyróżnienie - Oliwia Krawiec, ZSP Bestwina

I kategoria wiekowa, kl. I-II - technika - dowolna:
I miejsce - Nikodem Żurowski, ZSP Bestwina
II miejsce - Hubert Matykiewicz, ZSP Bestwina
III miejsce - Olga Kubień, ZSP Bestwinka

II kategoria wiekowa, kl. III - IV - technika - opracowanie komputerowe:
I miejsce - Natalia Waluś, ZSP Kaniów
II miejsce - Weronika Reguła, ZSP Kaniów

II kategoria wiekowa, kl. III - IV - technika - dowolna:
I miejsce - Joanna Tomasiewicz, ZSP Kaniów
II miejsce - Paulina Nawalany, ZSP Kaniów
III miejsce - Zuzanna Fluder, ZSP Bestwinka
Wyróżnienie - Karolina Szypuła, ZSP Kaniów

III kategoria wiekowa, kl. V-VI - technika- opracowanie komputerowe:
I miejsce - Joanna Markiel - ZSP Kaniów
II miejsce - Joanna Pudełko, ZSP Kaniów
Wyróżnienie - Dawid Borszcz, ZSP Kaniów
Wyróżnienie - Agnieszka Saczko, ZSP Kaniów

III kategoria wiekowa, kl. V-VI - technika- dowolna:
I miejsce - Zuzanna Jonkisz, ZSP Kaniów
II miejsce - Dawid Marusza, ZSP Kaniów
III miejsce - Katarzyna Kosmaty, ZSP Bestwina
Wyróżnienie - Dominik Markiel, ZSP Bestwinka

IV kategoria wiekowa, gimnazjum - technika - opracowanie komputerowe:
wyróżnienie - Martyna Grygierzec, Gimnazjum Bestwina

IV kategoria wiekowa, gimnazjum - technika- dowolna:
I miejsce - Kinga Gandor- Gimnazjum Bestwina
II miejsce - Aleksandra Englert, Gimnazjum Bestwina
II miejsce - Justyna Englert - Gimnazjum Bestwina

aka / czecho.pl, źródło: CKSiR Bestwina

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.