czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 20 czerwca 2012
  • 24 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4916

Żabionalia 2012 w Chybiu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj

Za nami:

W najbliższy weekend (23 i 24 czerwca) w Chybiu odbędą się Żabionalia. Jak co roku, możemy spodziewać się wielu atrakcji na stadionie "Cukrownika" oraz w amfiteatrze.

Reklama

Żabionalia Chybie


Pierwszego dnia o godzinie 9.00 na stadionie odbędą się Gminne Zawody Pożarnicze. Popołudniu impreza przeniesie się do amfiteatru, gdzie zaplanowano między innymi: Festiwal Piosenki Ekologicznej I Turystycznej "Utopiec", recital grup wokalnych GOK, a także koncerty zespołów "Black Stas" i "Bartnicky".

W niedzielę w amfiteatrze będzie wiele atrakcji dla dzieci, w tym widowisko interakcyjne "Klauni z całej Europy". Wieczorem usłyszymy laureatów Festiwalu piosenki Dziecięcej "Młoda Gwiazda", a także zobaczymy występy grup tanecznych GOK. O 19.30 zapraszamy na występ kabaretu "Rak", a następnie koncert grupy "Ustronsky". Żabionalia 2012 zwieńczy pokaz ogni sztucznych.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj