czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 26 czerwca 2012
  • 8 września 2012
  • wyświetleń: 11664

Letnie wakacje z MOSiRem

Za nami:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach tegorocznego lata zorganizuje cztery wycieczki rodzinne. A to nie jedyne atrakcje jakie czekają nas w najbliższych miesiącach.

Reklama

Janowicki Rajd Rowerowy za nami
W programie tegorocznych wakacji jest między innymi Rodzinny Rajd Rowerowy.


W środę 11 lipca będzie można zwiedzić Beskid Mały - w tym Żar, Kiczerę, Kocierz i przełęcz Kocierską, a dwa tygodnie później (25 lipca) - Pętlę Beskidzką. W drugim miesiącu wakacji, 8 sierpnia MOSiR zaprasza na Babią Górę i 22 sierpnia do Panoramy Racławickiej we Wrocławiu.

MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach razem z COS Szczyrk i Caro Asecura uczestniczy w rozgrywkach Ligi Siatkówki Plażowej. Rozpoczęcie i finał odbędą się na boiskach MOSiR Czechowice-Dziedzice odpowiednio 8 lipca i 31 sierpnia. Imprezie rozpoczęcia towarzyszyć będą zawody pływackie dla dzieci, natomiast jej zakończenie wpisane jest w program Pożegnania Lata - tradycyjnej imprezy rekreacyjnej dla dzieci. Mecze w ramach Ligi Siatkówki Plażowej odbywać się będą również na boiskach COS Szczyrk 22 lipca oraz 22 sierpnia.

MOSiR zaprasza także na Memoriał im. M. Mleczki, czyli zawody sportowe dla niepełnosprawnych (1 września). Dzień później (2 września) odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy. Na 8 września zaplanowany jest z kolei turniej koszykówki ulicznej.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.