czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 29 czerwca 2012
  • 8 lipca 2012
  • wyświetleń: 3618

Spektakl "Słomkowy kapelusz"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Komedia muzyczna Jana Eugénea Labiche "Słomkowy kapelusz", zagości na scenie Domu Kultury 7 i 8 lipca, o godzinie 16.00.

Reklama

mdk, czechowice


Farsa Eugénea Labiche to arcydzieło swojego gatunku. W przedstawieniu przeplatają się ze sobą komedia omyłek, komedia obyczajowa, zdrada, romans, miłość dwojga młodych ludzi, co gwarantuje znakomitą zabawę.

Rzecz cała zaczyna się od niewinnego z pozoru zdarzenia: podczas porannej przejażdżki za miasto koń młodego paryżanina Fadinarda zjada pewien słomkowy kapelusz.

Kapelusz należy do pani Beauperthuis, która miło spędzała czas z ognistym oficerem Emilem Tavernis. Kłopot jednak w tym, że pani Beauperthuis jest mężatką... Dlatego kochankowie muszą jak najszybciej zdobyć słomkowy kapelusz, co wcale nie jest łatwe.

Bilety w cenie 10 zł, do nabycia w sekretariacie MDK.

---

KONKURS CZECHO.PL:

Mamy dla Was cztery podwójne wejściówki (dwie na sobotę i dwie na niedzielę).

Aby je zdobyć wystarczy na adres redakcja@czecho.pl przesłać prawidłową odpowiedź na poniższe pytanie oraz podać imię i nazwisko biorącego udział w konkursie.

Bilety wygrają cztery pierwsze osoby.

Pytanie: W którym roku został założony zespół Movimento?

lik / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj